Мотиваційні виступи

Для успіху і стабільного розвитку компанії необхідною умовою є ефективна та грамотно вибудована мотивація персоналу. Для ефективної мотивації потрібно, щоб кожний співробітник відчув свою важливу ролі в роботі компанії = “екіпажу”, щоб він був зацікавлений і розумів відповідальність своєї ролі на шляху до перемоги. 

Вітрильна регата – ідеальний захід для розуміння своєї ролі в колективі.

Після регати пропонуємо послухати мотиваційний виступ Родіона Луки

Срібний призер Олімпійських Ігор, чемпіон світу і Європи та успішний бізнесмен  впродовж свого виступу «Flow in Sport» ділиться секретами психології командної роботи в спорті вищих досягнень.
А саме:
– як спортсменам вдається увійти в стан “потоку”
– баланс між “кваліфікацією” і “завданням”
– як вести себе поза “потоку”
– стан “потоку” для всієї команди
Протягом заходу проводяться аналогії між спортом та бізнесом, вказується, як досвід спорту вищих досягнень можна і потрібно застосовувати для того, щоб домогтися успіху в бізнесі.

Ми вдячні за те, що Ви так чудово організували Регату. Це найкращий тімбилдінг, в якому ми коли-небудь брали участь. Завдяки професійно органіваним змаганням, ми переосмислили поняття «згуртована команда». Будемо рекомендувати всім колегам брати участь в регаті!
Ірина Било
HR-менеджер Славутич, Carlsberg Group
A well organized event, easy on logistics due to closeness to the capital of Ukraine, with the real professionals. The event was very beneficial from team building perspective for our company, and also an exiting and adventurous event that will be remembered
Uros Kepic
Managing Director of Tetra Pak Ukraine
Один з найкращих корпоративних заходів по формуванню команди в Україні. Я рекомендую спробувати цей новий досвід іншим компаніям.
Ольга Горбановська
партнер, директор People Advisory Service EY Ukraine
Парусный спорт, как никакой другой вид спорта, очень ярко дает прочувствовать себя частью команды, даже если ты делаешь какую-то мелочь, но эта мелочь оказывается очень важна и может сыграть существенную роль в результате работы команды!»
Татьяна Обухова
Head of Banking Processes Organization Department at OTP Bank
It was extremely exciting event, which has discovered love to yachting in my heart. Racing competition, filled by real sport technique, performance of all members as one team appeared to be almost the same environment as we have in our daily office life. Now I have one more item in my "dream list" - do yachting with my family and my friends!
Vladislav Sochinsky
Country Treasurer, Deputy Chairman of the Board JSCB Citibank (Ukraine)
Не завжди корпоративний захід вимагає повної участі кожного учасника в досягненні загальної мети. Вашій команді вдалося перетворити наш захід на ефективний тимбілдінг, який залишив яскраві враження та відчуття того, що ми є частиною надійної команди. Хочеться повертатися до вашої школи і повторювати це знову і знову.
Тетяна Капліна
HR-менеджер, UniCredit Bank
The sailing event itself was very much appreciated by both, the global and local participants and helped us to get to know and better understand each other.
Reich Dirk
Executive Vice President Contract Logistics, Kuehne + Nagel Management AG
Величезна дяка за Вашу роботу! Все було бездоганно, команда відпрацювала на 5 +! Ми отримали знання, досвід, заряд енергії, адреналін, згуртування, командний дух! Так як ми самі організовуємо корпоративні заходи, будемо рекомендувати нашим клієнтам цей чудовий екстрим!
Тетяна Толста
Заступник генерального директора Travel Centre "TRIME" LLC
I learned more in an hour with you guys than in days elsewhere. And many thanks for the excellent hospitality as well!
Hans Grisel
General Director of ING Bank