Корпоративна вітрильна регата

Пропонуємо унікальну програму з командоутворення за допомогою яхтингу.
Протягом дня Ваші співробітники, розділені на команди, беруть участь у корпоративній парусній регаті під керівництвом професійних яхтсменів на кожній яхті. Наші інструктори – зірки вітрильного спорту: призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, міжнародних регат. 

Після теоретичної лекції на березі і тренування на борту яхти, учасники, розподіливши обов’язки, самостійно керують яхтою, а також вибудовують стратегію і тактику вітрильної гонки, яка є моделлю сучасного бізнесу.
В процесі корпоративної регати учасники, долаючи природні фактори (зміну напрямку і швидкості вітру, течії і хвилі), потрапляють в екстремальні ситуації різного рівня, в яких вони повинні прийняти максимально вірне рішення за мінімальний час.
Тих, хто програв у цій регаті не буде, тому що всі отримають масу задоволення і корисні нові навички.

В послуги з організації заходу «корпоративна вітрильна регата» входить:
• вступна лекція з основ вітрильного спорту
• надання перегоново-крейсерських яхт для проведення вітрильної регати, включаючи послуги професійних інструкторів
• надання катерів перегонового комітету (включаючи послуги мотористів, паливо)
• організація та проведення вітрильної регати (послуги технічного персоналу, порятунок на воді)
• надання індивідуальних рятувальних засобів

Додатково можуть бути надані такі послуги:
• екіпірування для учасників заходу (кепки, куртки, поло, футболки)
• сертифікати учасникам про проходження курсу “Introduction to Yachting”
• брендування яхт логотипом компанії (виготовлення наліпок на корпус яхти, max розмір 0,4 м х 0,7 м з обох бортів, їх монтаж і демонтаж)
• призи переможцям регати
• послуги професійного фотографа
• мотиваційний виступ на тему «Командна робота в спорті вищих спортивних досягнень, чим цей досвід може бути корисний бізнесу» від призера Олімпійських Ігор, чемпіона Світу та Європи Родіона Луки
• музичний та звуковий супровід заходу

Вартість прораховується виходячи з обраних опцій, тривалості заходу та кількості учасників.

Ми вдячні за те, що Ви так чудово організували Регату. Це найкращий тімбилдінг, в якому ми коли-небудь брали участь. Завдяки професійно органіваним змаганням, ми переосмислили поняття «згуртована команда». Будемо рекомендувати всім колегам брати участь в регаті!
Ірина Било
HR-менеджер Славутич, Carlsberg Group
A well organized event, easy on logistics due to closeness to the capital of Ukraine, with the real professionals. The event was very beneficial from team building perspective for our company, and also an exiting and adventurous event that will be remembered
Uros Kepic
Managing Director of Tetra Pak Ukraine
Один з найкращих корпоративних заходів по формуванню команди в Україні. Я рекомендую спробувати цей новий досвід іншим компаніям.
Ольга Горбановська
партнер, директор People Advisory Service EY Ukraine
Парусный спорт, как никакой другой вид спорта, очень ярко дает прочувствовать себя частью команды, даже если ты делаешь какую-то мелочь, но эта мелочь оказывается очень важна и может сыграть существенную роль в результате работы команды!»
Татьяна Обухова
Head of Banking Processes Organization Department at OTP Bank
It was extremely exciting event, which has discovered love to yachting in my heart. Racing competition, filled by real sport technique, performance of all members as one team appeared to be almost the same environment as we have in our daily office life. Now I have one more item in my "dream list" - do yachting with my family and my friends!
Vladislav Sochinsky
Country Treasurer, Deputy Chairman of the Board JSCB Citibank (Ukraine)
Не завжди корпоративний захід вимагає повної участі кожного учасника в досягненні загальної мети. Вашій команді вдалося перетворити наш захід на ефективний тимбілдінг, який залишив яскраві враження та відчуття того, що ми є частиною надійної команди. Хочеться повертатися до вашої школи і повторювати це знову і знову.
Тетяна Капліна
HR-менеджер, UniCredit Bank
The sailing event itself was very much appreciated by both, the global and local participants and helped us to get to know and better understand each other.
Reich Dirk
Executive Vice President Contract Logistics, Kuehne + Nagel Management AG
Величезна дяка за Вашу роботу! Все було бездоганно, команда відпрацювала на 5 +! Ми отримали знання, досвід, заряд енергії, адреналін, згуртування, командний дух! Так як ми самі організовуємо корпоративні заходи, будемо рекомендувати нашим клієнтам цей чудовий екстрим!
Тетяна Толста
Заступник генерального директора Travel Centre "TRIME" LLC
I learned more in an hour with you guys than in days elsewhere. And many thanks for the excellent hospitality as well!
Hans Grisel
General Director of ING Bank